İade & İptaller

İADELER

Her Lou Lou Doll giysisinde sevgi ve özen vardır, ancak satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız veya değiştirmek isterseniz, ürününüzü aldıktan sonraki 28 gün içinde tam para iadesi veya değişim yapmaktan memnuniyet duyarız. Satın aldığınız ürünün üzerinden 28 gün geçmişse ne yazık ki size geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için öğenizin kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca etiketleri ve plastik de dahil olmak üzere orijinal ambalajında olmalı ve giysiler yıkanmamalı veya giyilmemelidir.

Çeşitli mal türleri iadeden muaftır. İade edilemeyen ürünler şunları içerir:

Hediye Kartları/E-Hediye Kartları

Çorap ve Tayt

Saç aksesuarları

Siparişle Yapılmış Ürünler

Kutlama koleksiyonumuzdaki ürünleri iade edemezsiniz ancak değiştireceğiniz ürünün tüm etiketlerinin orijinal olması şartıyla farklı bir beden ile değiştirebilirsiniz.

İade işleminizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var. Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye iade etmeyin.

İADELER

Ürününüzü iade etmek için bizimle iletişime geçerek gerekli düzenlemeleri yapın. Ürününüzü şu adrese postalamanız gerekir: [email protected]

Lou Lou Baby

GAZİ BULVARI NO/87-210 NEBİOĞLU İZMİR-Türkiye

35210

Lou Lou Baby nakliye sırasında kaybolan iadelerden sorumlu değildir; Korunmanız için takip ve sigortayı eklemeniz önerilir. Yasal haklarınız iade politikamızdan etkilenmez.

İADELER

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı onaylayan bir e-posta göndereceğiz. Onaylanmanız durumunda, Uluslararası siparişlerde geri ödemeniz 10 iş gününe kadar işleme koyulacak ve orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak uygulanacaktır.

DEĞİŞİKLİKLER

Ürünü farklı bir beden ile değiştirmek isterseniz [email protected] adresinden değişiminizi bildiren bir e-posta gönderin, iade formumuzu gerekli bilgilerle doldurup ürünü bize iade edin. İadenizi aldıktan sonra size yeni ürünü göndereceğiz.

Özel Koleksiyon

Kutlama koleksiyonumuz Türkiye’de el yapımıdır ve iade edilemez. Ancak ihtiyaç duyulması halinde aynı ürünün farklı bedeni ile değişim yapılabilir.

Siparişle Yapılmış Giyim

Kişiye özel hazırlanan kıyafetlerimiz Türkiye’de el yapımı olduğundan ve çocuğunuza özel ölçülerde kişiye özel üretildiğinden iade ve değişim yapılmamaktadır.

INTERNATIONAL

COUNTRY

TRANSIT TIME

COSTS

COURIER

Australia
4 - 5 business days

20 AUD

FREE on orders over 300 AUD

DHL
Australia
4 - 5 business days

20 AUD

FREE on orders over 300 AUD

DHL
Australia
4 - 5 business days

20 AUD

FREE on orders over 300 AUD

DHL
Australia
4 - 5 business days

20 AUD

FREE on orders over 300 AUD

DHL

LARGE DELIVERIES

Our larger items will be shipped via DHL only and incur the below additional charges. 

 

ITEM

UK

EU

US

WORLDWIDE


London wooden bus (AW182200164CRE)

Memories Folder (SS19141NVY/PNK)

£ 7.50
£ 20.80
£ 37.70
£ 50.10

­­Mouse Book House (AW182200179WHT)

£ 7.50
£ 20.80
£ 37.70
£ 50.10

Memory Cases (AW182100195)

N / A
N / A
£ 37.70
£ 50.10