Hakkımızda

Yüksek standartlara uygun üretimi ve kaliteli kumaşları ile her bebek için birbirinden farklı modeldeki giysilerimizi inceleyebilirsiniz. Çocuklarının rahat ve sağlıklı bir şekilde büyümelerini isteyen ebeveynler organik ve zararlı madde içermeyen kumaşlardan yapılan ürünleri tercih eder. Bu şekilde ebeveynler bebeklerinin narin ve hassas cildinin zarar görmesinin önüne geçebilir. Bebeğiniz için doğru bedeni seçtikten sonra mevsime uygun elbiseyi seçmeye başlayabilirsiniz. Bebek ve çocuk giyim online alışveriş rahatlığı ile her zaman her yerden rahatça yapılabilir. Lou Lou Baby’nin sunduğu konfor ve hız ile dilediğiniz an alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Başladık...

Ben, Canan OKYAR. İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun oldum ve daha sonra tekstil alanında ihracat yapan firmalarda çalıştım. Ancak, hayatta olmak istediğim yerin orası olmadığını anladım.

Küçük kızımın hayatımıza katılmasıyla bebek giyimi konusunda hangi ürünlerin kullanışlı olduğunu deneyimleme fırsatı buldum ve bu süreçte birçok şey öğrendim. Arayıp bulamadığım tasarımları, desenleri ve renkleri yaratma fikri böylece doğdu.

Kadın girişimci olarak attığım bu adımda, kızımdan aldığım ilham ve güçle LOULOU baby markasını kurmaya karar verdim. Minik bir hikayeyle ortaya çıkan bu marka ile amacım, sizin ve sevdiklerinizin en özel anlarında LOULOU ürünleriyle yanınızda olmak ve size eşlik etmek. GOTS Sertifikası (organik üretim) ile üretilip özenle hazırlanan ürünlerimizin size ve sevdiklerinize mutluluk getirmesi ise en büyük hayalim.

Rahat Ve Konforlu

Lou Lou Baby’de sizin ve bebeğiniz için kaliteyi taahhüt ediyoruz. Ve tüm anneler için güvenilir bilgi ve ilham kaynağı olacağımıza söz veriyoruz. Güzel şeyler burada başlıyor.